| alex1aki a întrebat:

Am o urgenta. serios. vreau sa imi spuneti metode de a-i zice unei fete ca plac? va rog acum!

7 răspunsuri:
| Criiss16 a răspuns:

Fii tu insuti, fetele apreciaza asta. Fii sigur pe tine atunci cand vorbesti cu ea, ai putea sa-i faci anumite complimente, sa-i dai de inteles ca o placi. Daca vezi ca ii place, sau nu se simte jenata/incomoda, ii spui ca o placi. (:

| Danysan a răspuns:

Scoate-o in Oras apoi spune-i ceea ce simti!

| Danzell a răspuns:

Frate daca ti-e rusine sa ii zici degeaba iti zicem noi. laughing

daca poti sa ii zici ca o cam placi atunci e ok. daca nu degeaba.

| Grimmjow69 a răspuns:

Nu este nevoie sa-i zici unei femei ca o iubesti … prin felul in care vrei mereu sa fii aproape de ea, sa o tii mereu de mina, prin felul in care mereu ii acorzi atentie si incerci sa faci impresie prin comportamentul tau copilaros, isi va da seama singura. Problema e alta … vrea ea sa auda aceste cuvinte, sau nu …

| alex1aki explică:

Suntem prieteni deja

| IrinaCamelia a răspuns:

Pei eu cred ca ar trebui mai intai sa te imprietenesti cu ea, sa-i arati prin gesturi mici ca o placi si apoi daca sentimentul e reciproc cheam-o in parc si spune-i ca o placi si ca ai vrea sa fiti impreuna! Succes :*

| Claudiu_Scaunasu_1996 a răspuns:

Poi cel mai bine este sa deschizi un subiect de vorba la nimereala, apoi sa duci subiectul vorbei usor usor unde vrei tu si apoi sa-i spui "sti eu te plac/iubesc''
trebuie sa fiti singuri cand ii spui asta, sa nu poata sa o influenteze nimic rau in decizia ei.