| CristianDanescu a întrebat:

Am o mica problema.Pana acum am mai avut crush-uri pe unele fete dar acum pe fata asta chiar o plac.Problema mica:am 13 ani (probabil ca nu o sa ma luati in serios) si o sa spuneti ca am drame sau ceva dar nu sunt genu "waw o iubesc vreau sa ma casatoresc cu ea"doar o plac...Revenind la subiect problema mare:Sta in Anglia si nu stiu cum sa ii spun ca o plac.ideei?

1 răspuns:
| Bucatariu_Paul_1994 a răspuns:

Aaa, deci tu stai in Romania si ea in Anglia? Chiar nu stiu ce sa zic happy