| maxim789 a întrebat:

Am o verisoara se uita la mine si numai ochii pe mine, serios plz, ce pot s-o intreb sau altceva? Ajutati-ma

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca vrea sa guste putin castravetele tau

| Violleta2022 a răspuns:

Asa sunt verisoarele, ca sa stie ce le povesteste parintilor, de aceea sta cu ochii pe tine. laughing

| corbulalbrosu a răspuns:

O intrebi pur si simplu in cel mai serios mod posibil, sa-ti spuna cat se poate de sincer si de explicit care este adevaratul motiv al comportamentului ei fata de tine. O poti intreba fara retinere sau jena ori vreo urma de rusine, din moment ce voi doi sunteti veri si discutati in modul cel mai natural.

| CeSaAleg a răspuns:

Exact ce a zis corbulalbrosu. Da-i o fundawinking