| ella_6713 a întrebat:

Daca mie imi place de un baiat, iar el o place pe verisoara meacum fac sa ma placa pe mine ca nu am ochii albastri ca ea si nu sunt blonda(plz ajutati-ma)

1 răspuns:
| Graphee a răspuns:

Bună ella,
Dacă băiatul nu te place aşa cum eşti, nu are rost să te schimbi doar de dragul lui. Nu trebuie să fi ca verişoara ta, nu există oameni identici şi la caracter şi fizic. (puţin gemenii) Deci nu are rost să îl mai placi, dacă el nu te place... Părerea mea.

Baftă!
O zi splendidă tuturor userilor, vă urează utilizatorea xGrapheex.