| BaiatSimpatic a întrebat:

Sincer Nu mai inteleg de ce fratele meu se intalneste mai rar cu verisoara mea si parca si el o privire se uita la vara mea da asa mai serios oare ce se poate intampla
sunt surioara lui mai mica care intreb Va rog fara rautate am nevoie de sfat
mersi

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intreaba-l pe fratele tau, ca noi nu avem de unde sa stim!

| BaiatSimpatic explică (pentru Violleta2022):

Nu imi spune si mai ales am vazut ca are o privire dura anumite motive stiu nu toate

| Violleta2022 a răspuns (pentru BaiatSimpatic):

Din pacte, noi chiar nu putem ghici in stele ce are frate-tu in cap...
Pune-ti parinti sa-l intrebe, daca tie nu vrae sa-ti spuna!

| BaiatSimpatic explică (pentru Violleta2022):

Mama mea nu se baga din cauza i -a spus vara mea ceva doar in caz urgente si mai ales tata nu stie nici un nimic! si mai ales s-a intamplat multe!

| Violleta2022 a răspuns (pentru BaiatSimpatic):

Atunci nu te baga nici tu, ca oricum nu este problema ta.

| dullcat a răspuns:

E a patra oara cand intrebi.Ce sfaturi mai vrei?

| dullcat a răspuns:

Pune mana si citeste o carte.Scrii foarte dubios si nu e ok.

| OSLOMELBOURNE a răspuns:

Ești troll?