| DiannaDi a întrebat:

Am observat ca iubitul meu are in lista de facebook la persoane cautate recent, baieti. Si destul de des observ ca mai apare cate un ciudat pe care il cauta. Nu le da like sau mesaj, dar nu inteleg de ce ar cauta baieti pe facebook. Nu am vazut sa caute nicio fata. Ok, are relatie cu mine, dar curiozitatea barbateasca de a privi o fata, oare chiar sa nu existe? Eu nu am parola sa si nu il controlez, dar intamplator am observat asta. Nu vreau sa discut cu el pe tema asta, dar am unele dubii, poate exagerez!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Poate sunt amicii, prieteni de a lui, nu trebuie sa exagerezi, poate e bisexual dar nu ai dovezii doar speculati atat

| R0R0 a răspuns:

Poate si-a cautat fosti colegi de facultate.
Sau amici

| Oana92 a răspuns:

Poate sunt prieteni/colegi...cel mai normal ar fi sa il intrebi. Cam subreda relatia voastra daca ai astfel de intrebari...

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Poate ii plac baieteii si fetitele.

| gaby24 a răspuns:

Poate cauta intelesul ori partea care ai lipseste din viata dar e incert sa fi atras de acceasi parte din ce esti creat.