| morefhan a întrebat:

Am observat ca pe capul penisului meu am o pielita mica care porneste de la locul unde iese urina si coboara in jos si se lipeste de pielea ce inconjoara penisul e normal sau e o boala?

Răspuns Câştigător
| Rapture a răspuns:

Da. Este normal. "Ata" aia se rupe la primul contact sexual.

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este frenul, este absolut normal. Se poate rupe la un contact sexual, desi la majoritatea barbatilor nu se rupe niciodata.

| Allexis a răspuns:

E normal, se numeste fren sau "ata penisului".

| Rapture a răspuns:

@morefhan
Da. Sangerezi. O perioada nu vei mai putea avea contacte sexuale.

| Rapture a răspuns:

@morefhan
Am zis in raspunsul anterior. Da, este. Ma rog...nu rau, dar simti o usturime.

| ruginiz a răspuns:

Nu e nicio virgnitate ata aia fratilor, ca nu se rupe mereu!

| sarfwall a răspuns:

E normal aia e virginitatea ta

| morefhan explică:

Si cand se rupe doare?

| morefhan explică:

Inteleg dar la rupere este dureros?

| morefhan explică:

Merci mult baieti/fete pentru ajutorbig grin