| Floschy98 a întrebat:

Salut.Am 14 ani iar mie nu mi-a iesit capul penisului afara din pielea aceea, stiu baietii mai bine. Dar ma masturbez normal, curge sperma dar capul penisului tot nu iese din pielita. iar cand trag tare ma doare. ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Chhrisu a răspuns:

Nu se vede decat putin din orificiu? daca da, eu am avut si mi-a trecut de la sine e chestia cu penisul deoarece el a crescut mai mult decat pielea si acum o sa trebuiasca sa astepti ca pielea sa se mai largeasca.

| Floschy98 explică (pentru Chhrisu):

Da doar putin din intreg capul, ma intelegi

8 răspunsuri:
| Adina77 a răspuns:

Mergi la chirurgie infantila, ca inca nu ai inca 18 ani,si cere sfatul specialistului.
S-ar putea sa fie nevoie de-o mica interventie chirurgicala.
Iti elibereaza capul penisului cu o pensa.
Sau iti taie pielea daca-i fimoza.
Oricum trebuie s-o faci,caci se pot aduna secretii si poti sa faci infectie.
Pana una alta, incearca incetisor singur, chiar daca doare.

| spaima1aricilor a răspuns:

Baga mare, se rezolva intr-un final

| SmoKKe19 a răspuns:

Forteaza-l,eu asa am facut, cate putin in fiecare zi cand faci baie...si in final vei reusi, daca nu reusesti se poate sa se infecteze acolo de la urina si va fi nevoie de circumcizie... Bafta!

| Wihox a răspuns:

Ata o mai ai? laughing daca dai ca in oala cu sarmale.

| M1hai a răspuns:

Operatie asta trebuie sa faci, inca ai preput

| Chesaru_Cristian_1910 a răspuns:

Taie, ia o lama si taio.happy, si dupa sa vezi senzatie cand o mai dai la laba.big grin...happy... sau roaga vreo colega dea ta sa te muste de pielea aia. pe scurt sa iti faca o m**e.happy

| Whaqhqqhqjdijw1 a răspuns:

Eu am 11 ani și mia ieșit. Trebuie de fiecare data când faci baie sa ți o belești încet încet și te obișnuiești. Daca nu merge trebuie mers la medic