| anonim_4396 a întrebat:

Am observat zilele astea ca ajung foarte greu la orgasm cu dușul fata de periuta electrica care imediat ma satisface. De ce?

Răspuns Câştigător
| Beatrice03Stroe a răspuns:

Cred ca te satisface mai mult pentru ca este vibrația aceea

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Pentru că nu ai și tu un duș cu mai multe jeturi plus vibrație.

| ShamelessQboy a răspuns:

Vibrațiile sunt cheia!

| Beatrice03Stroe a răspuns:

Buna, as vrea păreri de la voi! Luna trecută pe data de 6 mi-a venit ciclu, acum a trecut și nu mi-a venit am ciclu regulat vine pe aceeași data mereu, am avut relații cu soțul meu neprotejat, îmi curge o secretie albă, sâni Ma dor și Ma simt obosita, va rog dati-mi câteva idei, pot fi însărcinată?