| iloveflowersandnature a întrebat:

Buna e bine sa te masturbezi cu periuta electrica? iti aduce orgasm?

Răspuns Câştigător
| FindMyName a răspuns:

De fel nu e bine sa te masturbezi cu corpuri necunoscute, astea aducând infecții sau boli.
Eu aș spune mai bine sa nu o faci

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Merge si cu peria de la budă ai incercat? laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Si dupa aia o mai bagi in gura? happy

| mihai69 a răspuns:

1. Dacă nu ai altceva...
2. Da.

| Sistemulxxl a răspuns:

E super. Pana sa apara periutele electrice era bun si desfundatorul de scurgeri (pompele alea rotunde manuale).

| Alexandrubalan1834 a răspuns:

Da ea iti poate aduce orgasm mai ales din cauza vibratiilor.Nu are nimic daca te masturbezi cu ea, dar dezinfecteaz o sa nu faci ceva inflamatii