| Ceaki a întrebat:

Am penisul de 15-16 cm si am varsta de 15 ani, cat si pana la ce varsta mai creste? Daca stiti am rugamintea sa impartasiti cu mine, dau fundita

19 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai implinit 15 ani intre 30 noiembrie si 2 decembrie? Si penisul ti-a mai crescut in perioada asta.

| Violleta2022 a răspuns:

Acum 3 zile aveai 14 ani, acum ai 15? laughing
Cu minciuna o sa ajungi departe!

Stai linistit ca-i ok pentru tine si 10cm, ca mai ai timp pana la 16 ani sa creasca cucul, fiindca atunci isi inceteaza cresterea.
cati centimetrii va avea?
La intrebarae asta iti poate raspunde numai tatal tau, fiindca tu-l mostenesti genetic pe el si atat cat are el penisul, atat il ei avea si tu.
Masurarea penisului se face intotdeauna cu rigla PESTE penis, nu din lateral si nici de la anus.

în 30 Noiembrie 2022 | Ceaki a întrebat:
Salut! Am 14 ani iar penisul meu are marimea de 15 cm, este in regula?

| dullcat a răspuns:

Tine de genetica si atat, deci nu stim care va fi situatia in cazul tau.

| ZappyTv69 a răspuns:

Cont+ întrebare raportată.
Troll inutil.

| belecoiu a răspuns:

Eu am ajuns la 22 abia la varsta de 16 ani si 2 saptamani. record

| Dresoruldeleisidefraieri a răspuns:

Pana la 31, depinde cat iti doresti

| Ceaki explică (pentru Dresoruldeleisidefraieri):

| Dresoruldeleisidefraieri a răspuns (pentru Ceaki):

Da dragule, 42 de ani am

| Ceaki explică (pentru Dresoruldeleisidefraieri):

Tatii? pot sa ti zic tati

| Dresoruldeleisidefraieri a răspuns (pentru Ceaki):

Cu siguranta, fiule

| Ceaki explică (pentru Dresoruldeleisidefraieri):

Stii ca am penisul mai mare decat al tau tatii?

| Dresoruldeleisidefraieri a răspuns (pentru Ceaki):

Hai sa il masuram atunci pui

| Ceaki explică (pentru Dresoruldeleisidefraieri):

Lasa mi si mie adresa sau nr de telefon sa mi vopsesc barba sa ma tund nu stiu te pup te respesct o zi frumoasa

| Dresoruldeleisidefraieri a răspuns (pentru Ceaki):

Adresa este Ovidiu burca si te rog sa ma suni cand vrei, bine? bine te pup

| Ceaki explică (pentru Dresoruldeleisidefraieri):

Ba **** ce ai cu tata

| Denisssss4 a răspuns:

Să ști că penisul crește până la vârsta de 19 ani dar în cazul tau poate că corpul sa nu se mai dezvolte de acea nefiind nicio schimbare și este ok sa o ai de 15-16cm chiar daca in Romania media este de 12-13cm care este o prostie pentru că români sunt mai bazați.