| 2k18Tpu a întrebat:

Am poze nud cu un baiat de la mine din liceu.Sa le arat tuturor?

20 răspunsuri:
| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Nu ar fi frumos din partea ta sa faci asta. Și nici nu o să-ți prindă bine.

| 2k18Tpu explică (pentru BADBUNNYaruncacubanii):

De ce?

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns (pentru 2k18Tpu):

Pentru ca nu este politicos sa razi de cineva. Iar lumea judeca mult și prost, mai ales când le dai ocazia sa o facă. Eu spre exemplu as putea sa îmi fac o părere proasta mai mult despre tine decât despre el. Ai grijawinking In schimb dacă îți place circul ce sa zic fă-o. Dar nu vad pentru ce. Adică în viata poți sa te distrezi și altfel decât sa razi de cineva și poate sa faci persoana respectiva sa se simtă prost. Și toate astea pentru ca nu te duce pe tine bibilica sau bibilica ta este rautacioasa big grin

| Emilian65 a răspuns:

Nu, pastreza-le pentru tine

| MihaiNicu23 a răspuns:

Sterge-le, asa e cel mai bine, altfel iti faci probleme degeaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine puneai " Am creier (cica), sa il folosesc? ". VEzi daca te prinzi ce vreau sa zic cu asta.

| 2k18Tpu explică (pentru anonim_4396):

Normal ca "VEzi", ca am creier.Am creierul perfect întreg si nu am nici o problema. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai poze nud Cu un baiat, ai poze nud cu un pitziponc.

| teo530 a răspuns:

Pune situația altfel:are cineva poze cu tine nud.Sa le trimită tuturor?

| teo530 a răspuns (pentru teo530):

Dacă arăți acele poze clar ai o tumoare care ți-a mâncat tot creierul

| anonim_4396 a răspuns (pentru teo530):

E clar cã acel "baiat" meritã asta, si-a facut-o cu mâna lui.

Răspuns utilizator avertizat
| Silwian a răspuns:

Inainte arata ne niste poze nud cu tine! Ce zici?

| AnoAnonima0 a răspuns:

Ești rea.Cu ce ți-a greșit băiatul ăla?

| YellowAngel a răspuns:

Daca vrei sa te faci de ras, arata-le.
Or sa zica ca el te-a f-t-t

| 2k18Tpu explică (pentru YellowAngel):

După ce o sa vadă pozele si ce fel de om e, crede-ma ca o sa aiba numai el de suferit.

| YellowAngel a răspuns (pentru 2k18Tpu):

Ia pune-le pe imgur si arata-mi-le intr-un mesaj pe privat.
Sa vad daca e adevarat ceea ce zici.

| Defalucy a răspuns:

Nu.

| PetruZMihai a răspuns:

Da xD

| abcdefghjklmnoprst a răspuns:

Oare de ce ai face asta? Tie ti-ar conveni sa faca el asta daca ar avea pozd nud cu tine? Ia gandeste-te!