| SuperEu a întrebat:

Am ramas fara idei si nu sunt nici Romeo, da azi dim m`am trezit cu gandul la ea si m`am gandit la ceva! O vad aproape in fiecare zi trecand prin fata blocului *foarte frumoasa si singura* asa ca ma duc la ea ii spun ca sunt nou in oras si daca stie vre`o florarie prin zona de unde pot cumpara un trandafir pentru ziua cuiva *inainte de asta ma duc eu la floraria din zona si pregatesc un trandafir cu un biletel pe care scriu daca vrea sa iesim la o cafea/plimbare* da am sa cumpar 2 trandafiri *unu pentru mama de ziua ei* sa nu se prinda din prima si ii dau trandafirul cu biletu la care ii spun sa-l citeasca acasa!

{Ce parere aveti, mai ales voi fetelor cum ati reactiona sau baietii ati face asta daca v-ar place foarte mult o fata? Am sanse sa accepte sau ma fac de ras in fata ei!?} ^_^

Răspuns Câştigător
| AnonimA a răspuns:

Bunalove struckn se poate ceva mai dragutlove struck e o idee grozava love struck

incearca noua ne plac gesturile astea:*

cat despre alexxa straight facesaraca e dusa :*nu o asc

bafta>big grin

8 răspunsuri:
| Alecsaandrra a răspuns:

rolling on the floor o sa se cace pe ea de rasbig grinlaughing

| Alecsaandrra a răspuns:

Dusa esti tuwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Laura_2393 a răspuns:

Depine de fata. Daca e una ca Alexa va izbucni in ras sau poate sa fie impresionata si va accepta. Este un ges foarte frumos, dar exista si posibilitate sa aiba prieten, sau sa fie despartita de curand s sa nu isi doreasca, sa nu fie atrasa fizic.etc. Nu ai nimic de pierdut daca incerci, poti avea sansa sa cuceresti inima fetei pe care o placi. Succes!

| mispis a răspuns:

Ar fi foarte dragut:XChiar te sfatuiesc sa incerci.Iti tin pumnii:*.

| diavolita_4468 a răspuns:

Este un gest frumos si inacelasi romantic. sper sa acepte si sa formati o relatie.

| raresgicu a răspuns:

Salut nu o asculta oe alexaa te sfatuiesc sa incerci si iti garantez ca vei reusi nu te lua dupa altii

Bft!

| 13ianca a răspuns:

De ras sigur nu te faci, zic eu.Ai mari sanse sa-ti accepte invitatia, pentru ca ideea detine doza aia de romantism dupa care tanjesc fetelewinking