| BoNNiAlin a întrebat:

Am nevoie de sfaturi... Sunt momentan in Italia, si luna viitoare prietena mea face 18 ani, si ghiciti ce, chiar in ziua cand impliniste 18 ani ajung acasa. Am nevoie de ajutorul vostru pentru a lua un cadou dragut, vreau sa-l cumoar cu 2-3 zile inainte sa nu iu in criza de timp, sa fie ceva romantic. Nu vreau lucruri materialiste gen, parfumuri si s.a.m.d. Eu m-am gandit la 17 trandafiri adevarati si unul de plastic cu un biletel pe care sa scrie. "Voi inceta sa-ti fiu alaturi si sa te iubesc atunci cand va cadea si ultima petala de trandafir!"... si in trandafirul de plastic sa ascund o bratara de argint cu initialele noastre. thinking Dar, vreau sa vad voi ce-mi propuneti. Mersi.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| xAmphetamină a răspuns:

E foarte buna ideea ta, insa fetelor le plac cadourile mai sofisticate.
Acum depinde cat de bine o cunosti pe prietena ta.
Depinde ce stil are.
Nu cere parerea altora.
Conteaza ca te-ai gandit tu la acest cadou.
Deci poti sa ii faci acest cadou.Sigur o sa ii placa.

| xAmphetamină a răspuns:

E foarte buna ideea ta si prietena ta va aprecia asta pentruu ca tu te-ai gandit.