| Iulianpatrascuiulimihai a întrebat:

Am reinstalat windows-ul si n-am cd la placa de sunet si nu-mi merge sunetu la pc de loc nici muzica nimic. acum catva timp mi-a instalat windowsul cineva si mi-a instalat niste programe de pe net si mi-a mers sunetu numai stiu cum se cheama programele. va rog frumos sa-mi spuneti si mie ce programe as putea instala ca sa-mi mearga sunetu

Răspuns Câştigător
| wasilika24 a răspuns:

Cautai driver, sau cu programa samdrivers

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Til instalez eu, da-mi mesaj

| ExPeRyMeNt a răspuns:

DriverEasy este cel mai bun program pentru drivere. Eu am pierdut cd cu toate driverele si mi-am luat programul el a cautat sa vada ce componente am in calculator si dp am dat la download. Dar are un defect descarca putin mai greu...Dar e bun.