| LobyCreW a întrebat:

Dau Funda Promitbig grin plus votuletz: salut ieri mi-am reinstalat windowsul si mi-a mers bine pana ce am downloandat toate driverele si ultimu era de sunet Realtek rtl 8191 l-am downloandat si l-am instalat mi-a zis: vrei sa dai restart? si am zis da am dat restart imi face configurarile si nu-mi merge sunetul app am placa de sunet nu stiu ce sa fac vreau sa-mi mearga sunetul dau funda promit

3 răspunsuri:
| LobyCreW explică:

Pai ce alt driver frate?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asa, downloadeaza si instaleaza alt driver de sunet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt atatea versiuni, mai cauta si tu pe google daca nu merge nimic de aici:
http://www.download3k.com/......ivers.html