| gjhjhjh a întrebat:

Am remarcat, ieșind seara la plimbare cu cățelul meu, că în parcarea din spatele blocului parchează unele mașini iar șoferii coboară și intră pe bancheta din spate, de cele mai multe ori, însoțiți de femei și stau în mașină cam preț de o oră, două după care, pleacă. Ideea e că, în zona asta nu prea ai ce vedea, ca și vizitator mă refer întrucât, sunt numai șantiere și nimic frumos, nici un lac, decât un părculeț amărât și cu bănci rupte. Și, ieșind la ore de seară, am remarcat că femeile respective, majoritatea trecute de 30 de ani, se plimbă puțin alături de respectivii, după care, intră în mașină și stau pe întuneric, câteva zeci de minute bune după care, pleacă.
Vreau să menționez că vorbesc despre femei și bărbați diferiți, despre perechi, nu mă refer doar la o singură femeie care umblă cu diverși bărbați. Mă refer că se întâmplă, cam o dată sau de două ori pe săptămână, să le văd (întâmplător) pe femeile respective, la aceleași ore, cu aceiași bărbați, în același loc de parcare, noaptea, târziu și doar mă întreb oare ce fac respectivii acolo, din moment ce nu se plimbă prea mult, nu sunt însoțiți de vreun animal de companie ca și mine, nu sunt cu copiii etc.

7 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Din moment ce intrebarea ta se afla la categoria dragoste & sex, eu cred ca ti-ai dat seama care e treaba si pui intrebarea doar din plictiseala.

| Violleta2022 a răspuns:

Heraldo draga, pana ieri erai barbat, azi ti-ai schimbat atat username-ul cat si sexul (pe forum) si ma gandesc daca nu cumva esti hermafrodit, sau gay pasiv, care nu stie ce sa decida ce este... happy

Acum sa revenim la topicul tau!
Ce-mi place cum descrii tu locatia, spunand ca nu se vede nimic in zona aia, dar tu vezi extrem de bine pe intuneric daca esti capabil sa le ghicesti varsta femeilor cu foarte mare precizie, odata ce afirmi ca sunt toate in jur de 30.
Pentru cunsotintele tale: toate fetele care se machiaza par mult mai mature (in varsta, imbatranite), decat sunt in realitate.
Am vazut fetite de 16-17 ani machiate, carora le dadeai 26-27 de ani, deci aproximarea ta vizuala este total eronata, partial din cauza imposibilitatii sa vezi pe intuneric, partial din cauza ca nu le-ai intrebat ce varsta au.

Daca esti atat de curioas ce fac acolo in masina, pe intuneric, bate-le in geam si intreaba-i!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Așa sunt unele ființe, caută locuri liniștite unde pot să facă dragoste, ceea ce este un lucru bun și iubit de Dumnezeu.

| Catrice a răspuns:

Discuta afaceri la ceas de seara fără ca cineva sa ii audăhee hee

| J0B0MAT a răspuns:

Eu cred că ascultau muzică în liniştea serii şi discutau despre cele mai mişto piese.

| Mayhem666 a răspuns:

Discutau politica.

| Aditu94 a răspuns:

Probabil au montat amorizoare si arcuri noi si le testeaza.cel mai probabil..incearca ceva nou.