| claudiu2053 a întrebat:

Am 15ani, de ce cand ma uit la un film porno fara sa ma masturbez imi iese putin lichid transparent din penis?

Răspuns Câştigător
| Dragos636 a răspuns:

Asa se intampla tuturor baietilor. Acela este un fel de "lubrifiant" care iese inaintea spermei.

| floppy98 a răspuns (pentru Dragos636):

Lichid pre ejaculativ -_-

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este lichidul preejeculator produs de glandele Cowper din cauza excitatiei induse mental si are rolul de a lubrefia glandul penisului, in cazul in care te vei masturba.

| Xpressurself a răspuns:

Este semn ca esti predispus ejacularii precoce. va trebui sa inveti serios la scoala ca sa inveti sa te concentrezi, de altfel va trebui sa faci mult sport si sa nu te mai uiti deloc la filme porno.
cauta-ti o prietena. asta este solutia.