| spidy a întrebat:

Am si eu de niste sfaturi,problema asta e raspandita la barbati, cum fac sa rezist mai mult? prietena mea are un apetit sexual extremlaughing si vreau sa rezist mai mult sa ajung sa "dau ca surdu in clopot" laughingsa o "nenorocesc" in sensul bun al cuvantului, ideea e ca am incercat sa ma gandesc la altceva cum am vazut niste sfaturi dar nu ai cum...cand era pe mine esti atat de excitat in cat iti este greu sa-ti muti atentia in alta parte, am auzit ca daca te masturbezi inainte rezisti mai mult? de fapt depinde mai mult de gradul de excitabilitate...primul numar cu ea ma tine 4-5 min. dupa un pic mai mult, dar tot nu sunt multumit!

14 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Altcineva se plangea ca il tine 3 minute. Si din ce-am inteles nici macar nu-si punea problema de un al doilea numar. Din punctul meu de vedere ceea ce faci tu e foarte ok. Incearca si un al treilea numar...ce sa zic.

Acu sincer daca tipa e cum zici tu, mi-e ca nu o sa fiti mult timp impreuna.

Apoi cu ganditul in alta parte...ce sex mai e ala? Mi se pare absurd.

Legat de o masturbare inainte de sex, da pentru unii e foarte folositoare. Altii au descoperit niste sprayuri de intarziere a ejacularii, cica ar fi bune.

| spidy explică (pentru AlexanderAdrian):

Pai asta zic si eu ca nu ai cum sa te gandesti in alta parte.e aiurealaughing

Răspuns utilizator avertizat
| neutrino a răspuns:

Daca tu esti nemultumit, iti dai seama cat de nemultumita si dezamagita este ea, care si-a pus atatea sperante in tine?
Daca atata te duce mototul, nu ai ce face, nu poti cere unei Dacii sa mearga ca si un Mercedes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca faci sex de o luna 2, la ce pretentii sa tii mai mult. nu crede tot ce vezi in filmele porno

| NoName0x0 a răspuns:

Buna! Ar fi ok sa te masturbezi inainte cu 15 minute asa si sa bei si niste vin rosu! Va merge 100% big grinbig grinbig grin

| Robert2526 a răspuns:

Astea sunt "beneficiile masturbarii" ca sa zic așa. Sigur ai auzit ca masturbarea are anumite beneficii si ca este sănătoasă, ei bine ai descoperit care sunt ele happy

Ca o rezolvare, încearcă atunci când te masturbezi, sa întârzii ejacularea cat de mult poți. Cand ajungi aproape sa termini, oprești. apoi o iei de la capăt si iar oprești. In timp ajungi sa reziști mult mai mult.

| DroGhys a răspuns:

1)Pai cu cat treci la mai multe numere cu atat ejaculezi mai greu, acum depinde cat rezisti.
2) Sunt spray-uri si cunosc personal persoane care le folosesc si din cate am inteles functioneaza
3) Daca esti beat, iti pot promite ca nu iti dai drumul nici intr-o ora.
4) Ba din esti norocos de fata ce sa zic, vreau si eu una ca ea laughing... Nimfomancele astea... laughing

| buzeduulci a răspuns (pentru DroGhys):

Nimfomanele*

| DroGhys a răspuns (pentru buzeduulci):

Da, scuzewinking

| Alex_Bodringa_1984 a răspuns:

Iti recomand Tenga Toys, e un vagin din silicon care te va invata sa iti controlezi senzatiile. Gasesti la sex shopuri. Nu te lua dupa reclamele de la pastile pentru asa ceva, sunt periculoase si nici cine stie ce creme