| gabytza8 a întrebat:

Am si eu intrebare, sunt curioasa...Cum faci ca sa te placa un baiat?

FUNDA!winking

7 răspunsuri:
| Zozolle a răspuns:

Pur si simplu sa fii naturala. Daca nu te place asa cum esti, inseamna ca nu este potrivit pentru tine happy. Trebuie sa fii tu insati. happy

| мαяιηα a răspuns:

Pai depinde de gusturile fiecaruia. Dar in general baietii apreciaza mai mult o fata pe langa aspectul fizic naturaletea si decentawinking

| babypowder87 a răspuns:

Hello, sa stii ca nu trebuie sa te chinui prea mult sa te placa un baiat, este sufiecient sa fii simpatica si zambitoare si sigur privirile vor fi indreptate spre tine;) Uite aici mai multe sfaturi: http://relatii.ele.ro/......1251.html. Sper sa te ajute:) bafta!

| Bomboniika001 a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic, doar sa fii tu insati :*
Cine te place... te place asa cum esti happy

| Skip a răspuns:

Daca iti ridici fusta in fata lui, te va place instant!

| Andrei2461 a răspuns:

Pai fi atenta il vezi pe baiat si incerci sa-l inviti la tine acasa daca vine cand ajungi intr-un loc retras nu neaparat acasa incerca sa-l saruti daca accepta te place daca zice ca e prea devreme tot de place dar este nepregatit