| Ivan_Adriana_1998 a întrebat:

Am o intrebare cum poti face ca un baiat sa te placa?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te comporti cat mai natural. El se va indragosti de tine insati. Nu exista moduri prin care il poti face sa te placa. Totul tine de tine si de preferintele lui.

| piTiCcu a răspuns:

Buna,

Fi tu insuti, comportate natural ca fata daca el e timid il poti invita, la patinoar la un ceai/cafea calda puteti discuta impreuna sa aveti lucruri in comun etc.Bye!

Răspuns utilizator avertizat
| marian951 a răspuns:

Daca nu te place e cam greu sa-i schimbi parerea pentru ca trebuie sa-ti schimbi tu infatisarea(ca noi suntem atrasi de frumusete)..Ai putea sa-i spui ca-ti place de el si poate o sa ai surpriza ca si el te place pe tine. Daca nu incearca sa umbli in haine provocatoare sau sa-l faci gelos.

| BlackAngel33 a răspuns:

Dandu-i de inteles ca il placi si facand lucruri care ii plac si lui.