| Marijuana187 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor, sunt Mc si am facut niste versuri pe foaie...
Am microfon si casti, dar nu am program cu care sa inregistrez...
Daca ati putea sa-mi dati 1 program cu care sa inregistrez si un tutorial aveti fundabig grin + vot
Scz pentru categorie!

Răspuns Câştigător
| Wolf_Dark_1991 a răspuns:

Virtual DJ il gasesti usor, bafta

3 răspunsuri:
| MentoSan a răspuns:

FL Studio>>faci muzica te inregistrezi mixezi tot ce vrei happydar ai grija ca e greu progamul trebuie sa il intelegihappysucces

| Marijuana187 explică:

Corect.am inregistrat o melodie acum cateva zile cu Audio Recorder Free, cu microfonul de la casti, dar acum cand incerc sa inregistrez alta...nu se mai aude vocea measad Multumesc pentru ajutor, mai astept si altele. dupa ce le incerc dau funda!

| Manola_Che_1992 a răspuns:

Audio Gold. E simplu daca esti "MC" iti dai seama in mers. si ai grija cu microfonul ca nu sunt toate bune de inregistrat.