| CranK71 a întrebat:

am niste versuri de rapp scrise si nu stiu cum sa le inregistrez happy ma puteti ajuta? cum le pot inregistra la pc? am casti cu microfon si daca imi puteti recomanda si un program de facut negative funda+vot!

2 răspunsuri:
| OOOLEOOO a răspuns:

Audacity. Usor de folosit, bun si gratuit!

| PopAdrian a răspuns:

Chiar si Windows-ul are unealta de intregistrat: Start => All Programs => Accesorii => Inregistrator sunet.

Totusi, iti recomand sa folosesti Audacity pentru inregistrari si editari de sunet, este foarte bun.

Pentru negative poti folosi ejay sau ableton. Succes!