| adriana_sw33ty_angy a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutorul vostru tongue. Imi poate da cineva cateva complimente/declaratii de dragoste (nu asa lacrimogene tongue )despre ingeribatting eyelashes, ceva de genul asta, in limba spaniola? big grin Sau link-uri unde pot gasi dar sa fie si traduse in romanabatting eyelashes (ca sa stiu ce trimit omului laughing )? Va multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| Kidu a răspuns:

Sa-ti zic si traducerea?laughing
prima inseamna "te iubesc din toata inima"
si a doua "esti cel mai important om din viata mea"
sper ca ti-am fost de ajutorbatting eyelashes
Pa pawave

14 răspunsuri:
| CevaNormal a răspuns:

Cel mai usor, si mai ales dupa gustul tau le gasesti pe google.rowinking

lolita
| lolita a răspuns:

Adriana_sw33ty nu este te chero ci te quero, kidu nu este ombre ci hombre. declaratii nu stiu, eu ii zic la iubitul meu in romana, cu toate ca nu prea intelege. laughing

| adriana_sw33ty_angy explică:

@nicunebunu e bun multumesc happy... dar pe asta o stiam si eu big grin... ceva mai frumos tongue. multumesc oricum!

o zi minunata iti doresc!

| adriana_sw33ty_angy explică:

@nicunebunu scuze big grin acum am realizat big grin "te amo" este in italiana tongue ...in spaniola este "te chero" big grin...laughing ii vorbeam "omului " in italiana laughing
merci, gestul conteaza! happy

| adriana_sw33ty_angy explică:

@kidu multumesc foarte mult :* ...insa acestea le-am inteles de cum le-am citit big grin. multumesc! :* :*

| adriana_sw33ty_angy explică:

@nekane am pus "geana" pe un spaniol rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor de acum sa ma vezi serenade..alea alea rolling on the floorrolling on the floor :X

| adriana_sw33ty_angy explică:

@nekane laughing avem si inca multe big grin... vb pe mess dar sa te grabesti putin ca am "musafirul" acela important big grin m-am facut fata cuminte laughing ( pe dracul ) rolling on the floorrolling on the floor

apropo ...hai ca o dam in chat pan' la urma big grin... da-mi si mie o mana de ajutor aici big grin ca tot esti asa curioasa whistling whistling ...doar pentru asta este site-ul: sa ne ajutam tongue :*

| Kidu a răspuns:

'Te quero con toda mi alma"happy
sau

Tu eres el ombre mas importante en mi vida.

| deeapirsuletz a răspuns:

Declaratia care a ziso "88888" se traduce asa: te quero como dios ama el mundo:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@adriana, cui vrei sa faci declaratii de dragoste in spaniola? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@adriana, deci avem restante... vb pe mess cand ajung acasa, ok? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@adriana, ma gandesc pana ajung acasa si o rezolvam si pe asta, stii ca nu prea le am cu dulcegariile big grin
Si zici ca ai musafiri? gata? esti fata de casa? laughing

| 888888 a răspuns:

Uite cea mai frumoasa si prea minunata declaratie de dragoste este asta dar sa stii minte aceasta declaratie: te iubesc asa cum dumnezeu iubeste lumea :X:X:XX:X