| deea27andreea a întrebat:

Am si eu nevoie de argumentarea unui text jurnalistic! va rog frumos ajutati-ma! Multumesc anticipat celor care ma ajuta! Dau fundita celui mai bun raspuns iar la restul voturi!

P. S. : Nu trebuie sa fie lung... poate sa aiba doar cinci randuri
Si multumesc inca o data

4 răspunsuri:
| youmail a răspuns:

1.Ia primul articol din primul ziar
2.
"Monica (ex Columbean) a vizitat azi vila de la Izvorani. Presa nu a putut discuta cu aceasta deoarece atat la sosire cat si la plecare a refuzat orice conversatie cu jurnalistii aflati la fata locului.
Monica a venit in jurul orei 20 si a plecat in jurul orei 22:30 singura.
Speram ca zilele urmatoare aceasta va decide sa faca declaratii in presa referitoare la vizita de astazi.
Vom reveni cu mai multe detalii in editiile urmatoare."

3. (funda, vot ceva?)

4. Acum, fara suparare, citesta asta:
http://www.TPU.ro/......pentru-ca/

| Didiy a răspuns (pentru youmail):

Parca altul trebuia sa fie raspunsul tau... ceva de genul "intreaba.ma la categoria adecvata si iti voi raspunde"! nu te mai bate cu pumnii in piept aiurea. nu esti ce vrei sa pari a fi, asa ca mai bine vezi.ti de vietisoara ta si nu ne mai deranja pe noi ceilaltiwinking

| deea27andreea explică:

Am pus intrebarea in categoria asta pentru ca este cea mai accesata!

| AaaMoods a răspuns (pentru deea27andreea):

Si tu acolo ai scris! dc puneti intrebarile acolo doar pentru ca este mai mult trafic! frate eu spun sa taci laughing