| alina_2948 a întrebat:

Am si eu nevoie de un pic de ajutor din partea voastra:*:*Am 17ani si o relatie de 3ani(fara o luna). Asa cum am obisnuit de fiecare data, si anul acesta trebuie sa ii ofer ceva iubitului meu, dar cam sunt in pana de idei.Si asta pentru ca majoritatea ideilor de cadou au fost consumate:parfumuri; portofel; lantic; bratara; poza cu noi 2 inramatalove struck; pernuta; minge de handbal&articole vestimentare sportive(mentionez ca practica sport de performanta; este dedicat trup si suflet handbalului)In rest aur, ceas...nu poartasad. Voi ce spuneti? Eu ma gandeam la ceva personalizat, dar nu stiu cesad, si pe langa un alt cadou dar care sa nu fie material. Voi ce pareri aveti?:*:*:*

1 răspuns:
| glitt3r a răspuns:

Hmmm... ce zici de un CD cu muzica? Si niste postere? Sau un animal de plus, gen un iepure care joaca fotballaughing
Sau sa il duci undeva, la schi etc. Poti sa ii faci o petrecere surpriza. Sau o seara in club/discoteca/bar/restaurant cu gasca:X
Ce zici?