| zanziana a întrebat:

Saptamana viitoare e ziua iubitului meu. isi face majoratul si n-am nicio idee ce sa-i iau cadou. lantic deja are si nu-l da jos, ceas la fel e preferatul lui si nu pleaca nicaieri fara el. va rogg ideii cat mai repedeee:-s!

2 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Un tricou personalizat,p fotografie înrămată cu voi doi,poţi să îi pregăteşti un tort cu mânuţa ta,un parfum,un set de bărbierit, un mp4, nişte dvd-uri cu filmele lui preferate,un bilet la concertul formaţiei lui favorite,o cameră video,un aparat foto, o excursie planificată pentru voi 2, etc.

| pisicutza1scumpii a răspuns:

Ofera-i o cina romantica.