| Euu12 a întrebat:

Am si eu nevoie de un sfat! prietenul meu nu se comporta asa frumos cu mine cum o facea inainte adica de craciun.ma alinta ma rasfata cu tot cand ma uitam la el vedeam deja ca ma iubeste acum s-a schimbat totul sunt cu el in italia suntem mereu impreuna si s-a schimbat complet, ma rasfata da privirea lui si comportamentu nu sunt acelea ca si acum cateva luni sad ce la putut schimba asa de tare? si cum l-as putea aduce din nou langa? aseara am facut dragoste cu el si era asa schimbat, a inceput sa urle la mine ca nu isi gasea hainele si ca nu este apa, i-am spus ca as vrea sa-l vad din nou asa cum a fost de craciun, el imi spune ca tot asa se comporta dar nu e asa...si nu stiu ce sa cred anul vitor ii progamata nuntahappy nu as vrea sa fac o greseala daca el se comporta asa... el in urma cu 3 ani a fost cu o fata a iubito enorm nu sao certat niciodata nimica dar ea dupa un timp la lasat fara motiv mi-a zis ca a suferit enorm dupa ea si de o luna am gasit un cd cu poze si erau poze cu ea le-am aratat si a inceput sa urle ca inchide si las-o dracului, de ceva timp doar sa urle stiesad ce as putea face sa fac sa fie ca inainte?

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Trebuie neaparat sa vorbesti serios cu el.

Cu cat lasi timpul sa treaca, cu atat o sa suferi mai mult!

O discutie calma si onesta o sa iti clarifice gandurile!

| Dizzydizz a răspuns:

S-a plictisit. Poate si tu il sufoci. Dai libertate, asteapta sa vina el la tine. Daca numai merge, lasa-l.Nu are rost.
cat despre tipa aceea, poate s-au int vreodata din intamplare sau nu si ia trezit amintirile.

| Euu12 explică:

Anu vitor e nunta sad pana acum eram mereu despartiri ne vedeam doar cand venea el in tara am lasat scoala sa vin sa stau cu el. si el.sad

| emy a răspuns:

Nu stiu ce sa zic.Intr-o zi, cand e mai linistit, ia-l deoparte si roaga-l sa-ti explice ce se intampla si, mai ales, sa fie sincer.Incearca sa fii calma, chiar daca el se enerveaza.Iti doresc mult succes! Si...capul sus! Totul are o rezolvare in lumea asta.Trebuie doar sa fim calmi si sa avem rabdare, chiar daca, de multe ori, e greu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate se mai gandeste la fosta prietena cel mai bine e sa te desparti daca o tii asa numai haz de necaz o sa ai si mie la fel mi s-a intamplat dintr-o data am decis sa pun capac relatiei ca m-am plictisit de prietena mea era si la distanta si ma zapacea cu bipurile ei la 3 luni mi-am schimbat si numarul acum am ajuns trist dar stiu ca nu am probleme cu nici o fata mai ales e bine sa fii singura poti face multe lucruri