| rebela2011 a întrebat:

Am si eu niste boxe Deluxe si la ele cand sunt pe on trebuie sa se aprinda un beculet albastru dar el nu se mai aprinde si nu mai merg nici boxele.Firele sunt cuplate, pe calculator totul este in regula la setari dar boxele totusi nu mai functioneaza. Ce as putea sa fac ca sa le fac sa functioneze din nou? funda!:*

1 răspuns:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Daca nu se aprinde becul de control, nu sunt alimentate.Verifica cablul de alimentare, poate e puscat la stekar sau pe fir, apoi vezi lipiturile din interiorul boxelor.