| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu niste intrebari pentru baieti : Care sunt lucrurile care va displac cel mai mult la o fata si de ce? si ce va atrage cel mai mult la o fata?

3 răspunsuri:
| quest_6999 a răspuns:

1.Fitele,fumatul,alcoolica,mincinoasa,neincrederea,inselatu,2.Caracterul si inteligenta

| RainingBlood a răspuns:

1. Minciuna, fumatul, alcool peste masura, fitele, prostia, indiferenta.

2. Sinceritatea, modestia.

| Demonull a răspuns:

1.minciuna,indiferenta, prostia
2.sufletul,inteligenta (in mare parte calitatile morale iar mai apoi frumusetea, fiecare e frumos in felul lui)