| laviniabeluska11 a întrebat:

Ce ii atrage pe baieti cel mai mult la o fata? :**

Răspuns Câştigător
| ZambetulNebuniei a răspuns:

In prima faza corpul, dupa caracterul.
Presupun ca tine de fiecare in parte.
Unii sunt atrasi de culoarea ochilor sau a parului, de inaltime, de "intreg" etc.
Gusturile sunt diferite in general, dar corpul atrage in principal.

| LoveIsLove4Ever a răspuns (pentru ZambetulNebuniei):

Si nu uita Fundul si "Balcoanele" alea sunt esenta, a si fata

17 răspunsuri:
| ZaKid a răspuns:

Depinde de individ.
Corp in principiu.

| MiyakoSaki a răspuns:

Pentru prima data fundul, sanii si fata. Apoi mai descopera si ei alte parti ale fetei happy

| heyromania a răspuns:

Depinde de baiat, dar in mare parte cred ca zambetul, apoi cum se comporta (sa n-aiba fite etc.) si nu in ultimul rand cum arata ( asta de la caz la caz, unii se uita la tate, fund, altii la fata, altii la inaltime etc.). Concluzia. Nu exista criterii care-i atrag pe barbati, toti aleg altceva si nu uita: "Nu-i frumos ce-i frumos, ii frumos ce-ti place".

| RAY a răspuns:

Dorinta sexuala se activeaza cand vedem cea ne place, adica o fata frumoasa,slabuta,sani, fund, fata frumoasa etc apoi in timp se descopera mai mult, dar fizicul conteaza foarte mult, ne place cei frumos asta e adevarul indiferent de sex

| neutrino a răspuns:

Sexul. Totul se invarte in jurul sexului.

| vocea a răspuns:

Corpul, si caracterul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caracterul puternic, ironia unde trebuie si simtul umorului. Asta trecand peste aspectul fizic.

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

S-ar putea sa fie surprinzator, dar cel putin in cazul meu..Totul legat de fata. Ochi, zambet, par.

| Titanos a răspuns:

Colonul.

| Sheriarty a răspuns:

Inteligenţa.

| lTudyl a răspuns (pentru Sheriarty):

Sunt convins ca tuturor baietilor le place o ciudata cu monospranceana si fata de calorifer sau o grasa de 100 de kilograme, dar care bineinteles... e inteligenta.

| lTudyl a răspuns (pentru Sheriarty):

Orice baiat, indiferent de varsta.
ORICE BAIAT se uita in primul rand la aspectul fizic.
Adica, in primul rand fata, apoi sanii, fundul etc.
Bineinteles ca dupa ce o cunoaste o sa isi dea seama de mai multe detalii, gen cat e de proasta/desteapta, comportament.Si astea vor contribui la o eventuala relatie, dar la prima vedere, cele mentionate prima data!

| Sheriarty a răspuns (pentru lTudyl):

Incearca sa nu vorbesti in numele unui grup de oameni.

| Mariusis a răspuns:

La prima vedere te uiti la corp.
Dar eu prefer o fata inteligenta.
Daca faci cateva exercitii si nu mananci mancaruri nesanatoase, corpul va arata mult mai bine, mai tonifiat.

| 3udoareu a răspuns:

Tate, cur si fata!
pentru ceva serios: tate, cur, fata, studii, caracter, ochi, picioare frumos, bun simt, buna la pat, open minded, reputatie.

| saxxxoo a răspuns:

Corpul happy