| BlueBaby a întrebat:

Am si eu o curiozitate. Am vazut foarte multi utilizatori TPU care atunci cand pun o intrebare la categoria Dragoste/Sex, o pun cu caracter anonim. Nu vad de ce. Adica eu vad acest site ca un mediu in care sa ne ajutam reciproc, nu sa ne criticam sau sa judecam/ sa fim judecati. Adica daca ai nevoie de ajutor la acea categorie, de ce sa nu-ti,, arati fata"? In plus, nici nu ne cunostem personal. Eu asa as face daca as avea nevoie de ajutorul vostru pe plan sentimental. Voi ce parere aveti? Mersihappy

Răspuns Câştigător
| Adriana_1102 a răspuns:

Complet de acord. Daca virtual rusinea iese la suprafata, dabai in viata de zi cu zi? Suntem oameni, toti avem probleme sentimentale.

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Sa zicem ca eu am vreo 10 prieteni pe TPU(dar nu am), si eu m-am culcat cu nu stiu cine si dup-aia mi-e fica sa nu fiu gravida, sau bolnava. dar mie nu imi sta in caracter sa fac asta, si prietenii aia imi sunt destul de apropiati, deci prefer sa public anonim intrebarea mea.
mai sunt si cei care nu au cont pe TPU si au o problema, cei carora le e lene sa se logheze...

| mihai_2762 a răspuns:

Pai da ca asa nu le este rusine sa ne intrebe ce vor sa ne intrebe. deci daca sir fii pus numele iti dai seama ca nu ar mai fii pus nici o intrebare:d

| username_8290 a răspuns:

Eu sincera nu as posta o intrebare personala aici. sa imi deschid sufletul. cu bunavoie etc si sa vina vre`un taran si sa ma ia la misto cand eu chiar am probleme greve.

e din cauza ca sunt persoane pe acest stie care nu stiu sa lege nici 2 cuvinte si critica pe altii...

intr-adevar sunt si persoane care sunt OK dar nu toate.

| MindExplode a răspuns:

Cred ca unii nu vor sa recunoasca ca au avut relatii sexuale...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o curiozitate.catelul este iubitul tau? daca nu e lasa-ca jos si da-te mai aproape. vreau sa vad; pot avea incredere in tine?