| Elecktra a întrebat:

Am si eu o curiozitate: Baietii vorbesc cu prietenii/amicii lor despre fata care le place?

10 răspunsuri:
| eu4you a răspuns:

Eu zic ca da...trebuie sa mai aiba si ei un prieten mai bun cu care sa isi impartaseasca secretele.Eu nu sunt baiat, dar baietii de la mine din clasa isi spun totul unii altora.Nu au deloc secrete unul fata de altul.

| lolium a răspuns:

Da categoric. unii dintre ei barfesc mai mult decat fetele:p

| MauiNight a răspuns:

Amuzanta intrebarea.
Vorbesc multe, unii dau din casa exact ce nu trebuie. Sa vezi pe viitor ce vorbesc barbatii intre ei, despre prietenele lor rolling on the floor
Mai sunt si fete sau femei care impartasesc multe detalii...

| Valentyn22 a răspuns:

Yap.

| costellodonatz a răspuns:

In niciun caz. Baietii sunt un fel de extraterestri, dar extraterestri fara suflet si fara sentimente. Spun un fel de extraterestri pentru ca am cunoscut, de curand, un extraterestru, si, crede-ma, avea suflet. Ce intrebare stupida...

| JonD a răspuns:

Le spunem si noi prietenilor, mai cerem cate un sfat...

| Şannel a răspuns:

Da, depinde si de om laughing.

| OfataOarecare1 a răspuns:

Cu siguranta vorbesc!

| OfataOarecare1 a răspuns:

Da vorbesc! Cam ca si noi fetele...

| luchyanu a răspuns:

De cele mai multe ori, DA!

O zi Buna! happy