| danaieladaniela a întrebat:

Am si eu o curiozitate...si intrebarea este pentru baieti.
Conteaza pentru voi daca o fata este virgina sau nu?

Răspuns Câştigător
| Plato a răspuns:

Da, pentru mine conteaza.
Altfel riscul e prea mare de kilometri dati inapoi, accidente nementionate, reparatii neomologate. Dai un ban, dar stai in fata, stii ce zic, ai siguranta ca e vopseaua originala, fara scurgeri de ulei, fara accidente frontale sau in spate etc.

Pe bune, da, chiar conteaza, cel putin pentru mine, nu vorbesc in numele tuturor, sunt sigur ca altii n-au o problema cu second-hand-ul.
Pur si simplu n-as putea accepta sa nu fie virgina, oricat m-as stradui.

| danaieladaniela explică (pentru Plato):

Ma bucur sa vad ca mai exista baieti asa ca tine, ai aprecierile mele big grin

| Plato a răspuns (pentru danaieladaniela):

Iar eu ma bucur sa vad alte persoane ce apreciaza "baietii" ca mine, multumesc. happy

| danaieladaniela explică (pentru Plato):

Nu ai pentru ce! happy

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu mai conteaza nimic tot smechera e la fel ca altele

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

2-3 la suta dintre ele se nasc fara himen, asa ca nu ar trebui sa conteze, dar unii au o idee fixa sa fie primii, din pacate, si atunci se ajunge la certuri si tragedii, pentru ca baietii nu stiu asta, si daca nu curge sange, o acuza pe fata ca nu a fost fata mare.
Trist, dar si fetele au o parte de vina, ca nu le spun si nu le arata pe net asta.
Cine cere asta si chinuie fata trebuie evitat!

| Violleta2022 a răspuns:

Ar trebuii sa conteze doar in masura in care si el este virgin, ca altfel nu ar trebui sa aiba pretentie la virginitate, daca nici el nu mai este virgin.
Traim alte vremuri, unde femeia si barbatul sunt egali si unde virginitatea nu mai are valoarea de alta data, decat pentru oamenii foarte religiosi, care se pastreaza "virgini", pana la casatorie.

| mihai69 a răspuns:

Depinde ce înțelegem prin „virgină". Că sunt destule care fac sex oral și anal, dar la „fofo" sunt - chipurile - virgine.

| Sofer a răspuns:

Am nimerit o presupusa virgina dar nu era. asa sustinea si experienta 0 frate. oricum prefer pe astea care nu mai sunt virgine si sa isi dea interesul cand vine vorba de sex.

| Plato a răspuns (pentru Sofer):

Tocmai ce ziceam, kilometrii dati inapoi. laughing

| mastadont a răspuns:

Contează pentru că trebuie să știu cum să mă comport cu ea. Dacă e virgină înseamnă că nu are experiență într-o relație și înseamnă că o să aștept mult și bine până să facem sex. Partea bună la o virgină e că o poți învăța tu cum să facă sex, cum să iubească așa cum îți place ție. Totuși prefer femeile care nu mai sunt virgine, e prea multă bătaie de cap cu o virgină și am avut destule la viața mea. În plus, au prostul obicei să te lase când îți e lumea mai dragă, probabil sunt dornice și de ceva nou.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conteaza pentru 1 dintr-o 100. 1000 asa ca nu conteaza statistic vorbind.

Nu conteazã virginitatea, cat e fidelitatea daca decizi sa stai cu cineva. Conteaza in sens ca daca esti virgina te poti indragosti si forma o legatura sufleteasca si emotionala mai strânsã cu el. Plus daca rãmâi cu el toatã viata si mai bine. Pe când celelalte care nu mai sunt virgine se plictisesc rapid. La fel poti face si tu daca nu l-ai ales bine din prima. Ar fi bine s-o faci.
Sunt avantaje si dezavantaje.

| TheCrusader a răspuns:

Da.

| Gofigi a răspuns:

Nu

| Mihaialexandru85 a răspuns:

Nu conteaza.