| andrulina a întrebat:

Am si eu o curizitate! Eu ma uit la cameleonii dar nu l-am vazut de la inceput si as vrea sa stiu cateva lucruri.
- de ce a zis barbatul ala (am uitat cum il cheam) despre ulises ca ar fi gay?
- cine este stapanul?
-si ce se intampla in biblioteca cine e acea "fantoma"?
Va rog spuneti-mi!

7 răspunsuri:
| loundy a răspuns:

1. Leonidas l-a spionat pe Ulises, si ca sa ii protejeze pe el si pe sol i-a spus lui Augusto ca Ulises e gay.

2. Stapanul e Leonidas.

3. Fantoma din biblioteca e Roberto fratele lui Ulises

| imiplacemov a răspuns:

Cu acea fantoma nu a aratat nimic cine e sau nu stiu. Si eu sunt curioasa ca si eu ma uit:d.

| Anda_5509 a răspuns:

Augusto l-a pus pe Leonidas sa o spioneze pe Sol, ca nu cumva sa aibae vreo treaba cu Ulises, a spus ca e gay ca Augusto sa ii lase in pace, sa si vada de iubirea lor,(daca spunea altceva, Augusto punea pe cineva sa fie tot timpul cu ochii pe ei)

Stapanul este Leonidas.

Fantoma din biblioteca este Roberto, il protejeaza pe Ulises si pe mama lui(ca in episodul acela cand era un dezastru in biblioteca, sau cand au incercat sa o omoare pe Lupita)

| Shinen a răspuns:

1. A inventat
2. Leonidas
3. Sotul Lupitei

| andreea_5374 a răspuns:

Stapanul nu se stie cine e.ca daca sar stii sar termina filmul, brbatul ala a zis ca ulises e gay ca vrea sa il dea afara din liceu...ca daca ai observat u a facut mai multe ca sal distruga p el si p mama lui(faza din biblioteca cu cartile cand au venit canadieni si multe altele)... iar cu fantoma nu stiu nici eu

| matadoru a răspuns:

Deci nici eu nu ma uit de la inceput... deci leonidas a spus despre ulises ca e gay ca sa protejeze relatia lui cu solange ( pentru ca el tine mult la ei) -- stapanul e leonidas -- iar fantoma din biblioteca este fratele disparut al lui ulises, roberto...

| byanka14 a răspuns:

1-a fost pus de tatal lui solange (augusto ponce de leon) ca a crezut ca o poate desarti de solange de ulisez asa ca la pus pe el sa zvoneasca asta:
2-Leonidas
3-Roberto fratele lui ulises vrea sa le dea un semn...