| mardeamor a întrebat:

Cine a vazut de la inceput cameleonii si poate sa imi spuna si mie ce s-a intamplat pana acum ca nu m-am uitat si de azi ma uit. Daca imi spuneti cate ceva despre ce s-a intamplat si imi vorbiti de persoane din serial sa imi spuneti si cum arata ele ca nu le cunosc dupa nume va rooog tnxlove struck

2 răspunsuri:
| Love4ever.EU a răspuns:

Cred ca cel mai bine ai intra pe site-ul AcasaTv si o sa gasesti acolo toate amanuntele despre primul episod! Crede-ma e super filmul! De abia astept sa ma uit si deseara!

| Me,myself & I a răspuns:

Am vazut doar primul episod. ce pot sa spun e ca cineva(nu-i arata fata) ii obliga pe cei doi sa fure si acum i-a bagat sub acoperire intr-o scoala, baiatul e profesor iar fata guvernata, si au declarat ca sunt frati dar de fapt ei lupta pentru supravietuirea celor dragi, tatal baiatului si iubitul fetei fiind amenintati cu moartea.Baiatul s-a bagat in aceasta mascarada si din cauza ca doreste sa dovedeasca nevinovatia tatalui acesta fiind acuzat de frauda in legatura cu niste obiecte "antice".