| Maryo_5187 a întrebat:

Am facut sex cu prietena mea ea nu a mai facut de aproape 8 luni si eu am facut 1 data dar nu s-a rupt "ata" acum cand am facut cu ea sunt 2 probleme:
1. La inceput o doare destul de tare si a inceput sa ii curga si sange. nu foarte mult dar destul. DC?
2. pe mine a inceput sa ma usture pentru ca nu s-a rupt "ata: si ma ustura cateodata sau daca ating capul in erectie ma ustura DC?

4 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

1.Poate nu a fost deflorata atunci cand a facut sex(himen elastic)
2.Cu timpul usturimea va dispare!(repede dupa rupere ata)

| Maryo_5187 explică (pentru foxi):

1. a fost deflorata a facut sex cu acea persoana 1 an aproape si nu au fost probleme... si inca ceva nu se uda destul...
2. am citit ca la majoritatea nu se rupe ata...

| Maryo_5187 explică (pentru foxi):

1.A fost deflorata a facut sex timp de 1 an!
2. la majoritatea nu se rupe ata... e posibil sa ma mai usture mult?

| Maryo_5187 explică:

A facut sex timp de 1 an inainte deci a fost deflorata
am auzit ca atat este posibil sa nu se rupa deloc. o sa ma mai usture?