| 7lrn7 a întrebat:

Am si eu o intrebare cam stupida numai pentru fete mai mari te doare cand faci sex?

Răspuns Câştigător
| dariaelena a răspuns:

Difera de corpul fiecareia.Sunt fete pe care le doare rau si sunt fete care nu simt nici o durere.Pe una m'a durut si m-a durut rau de tot, dar in acelasi timp a fost si placut, eram cu persoana iubita.

2 răspunsuri:
| dulcykaLy a răspuns:

Depinde de persoana... si de gradul de suportare la durere. si cel mai important depinde de partener. sa stie cum sa se poarte.

| CATALINA_2480 a răspuns:

Prima data, pe urma nu mai placerelaughing