| Annalina99 a întrebat:

Stiu ca e o intrebare stupida... dar, cand iti faci filmul la dinti te doare?happyFUnda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ozanaf a răspuns:

Nu ai de ce sa iti faci griji. Este ca si cum ti-ar face o poza la dinti. Stai linistita.

15 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Nu, nu are ce sa te doara, stai linistita happy

| PinkPanther a răspuns:

Nu doare, mergi linistita

| psiHopixia a răspuns:

Nuhappy nu te doare deloctongue Doar daca iti atinge dintele care te doare.cum a fost in cazul meu. Mi'e mi-a facut filmul la o masea din spate si cand mi-a pus hartiuta m'a atins la masea.in secunda 2 era gata filmul si mi-a anesteziat. tongue Oricum.vizita la densist e naspaaastraight face. deci mult succestongue

| Necrophagist a răspuns:

Nu doare deloc
Pot sa spun chiar din cate imi amintesc, cand eram mic l-am am stricat 45 de filme pentru ca nu intelegeam ca nu am voie sa pun limba peste film.Deci de 45 de ore am repetat procesul si nu am simtit absolut nimic
Cheerslaughing

| nashu40 a răspuns:

NU,nu te doare. Iti pune filmul intre dinti (o hartiuta mica) si iti face "poza" cu aparatele lor. Ai grija ca filmul trebuie sa ti-l cumperi tu. Era 1 leu. happy

| Meryem027 a răspuns:

Nu,nu te doare, doar ca pe mine m-a zgariat putin chestia aia care mi-a bagat-o ca sa poata face filmul. La mine a fost doar la o masea si mi-a pus un fel de "cartonas" acolo, dar l-a infipt bine si m-a cam zgariat... oricum stai linistita, e ok!

| Oliveoo a răspuns:

Nu te doare pentru ca razele nu sunt la fel de puternice ca si razele facute la picior de exemplu.happy
Nu te atinge cu nici un ac sau ceva de genu, doar iti fotografiaza dintelekiss
Stai linistita.

| DeiiaCherry01 a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floor e ca si cum ti-ar face o poza... normal ca nu!

| Annalina99 explică:

Yupppi am facut filmul a fost foarte usor.Va multumesc tuturor pentru. raspunsuri am dat voturi si o funda!

| muhuaxela a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuu, deloc, absolut deloc!

| Alinnnn a răspuns:

O sa mori de dureredevil

| DarkMyst1 a răspuns:

Eu stiu cum e, am avut dintii putin strambi... adica cei din fata si cand sa pun dantura in prostia aia cu forma de dinti m-a durut putin (dar acum ii am perfecti ca am purtat aparat dentar)dar daca ai dintii drepti nu te va durea deloc... sper ca ti'am fost dde folos

| Caps? a răspuns:

Nu te doare XD... funda?

| stefrockets a răspuns:

Nu doare deloc happy.am facut si eu...iti pune ceva mic in gura-trebuie sa mesteci-gandeste`te la guma de mestecat.da nu doare deloc laughing

| Stefy6091_2978 a răspuns:

NU! Deoarece pe mine nu m-a durut! Succes! Funda please