| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Credeti in relati virtuale thinking eu am avut o relatie de trei luni cu un baiat din Bucuresti si eu din Craiova

13 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Am crezut candva...acum tot ce vreau este realitatea! Nu va amagiti in astfel de relatii, de foarte multe ori nu iese nimic.

| cristi202 a răspuns:

Pe termen scurt, mai merge (zile-saptamini). Afli unele lucruri despre el. Pe termen lung, e bla-bla. Fiecare se arata nu asa cum e, ci cum ar vrea sa fie vazut, si, daca stai mai mult timp pe net cu acea persoana si apoi o cunosti, realizezi o diferenta uriasa intre cum l-ai stiut pe net si cum e in realitate. Eu m-am casatorit de pe net, cum se spune, dar dupa primele 2 luni ne-am si vazut.

| VodkaCoca a răspuns:

Am stat si eu un an si 6 luni pe net cu un baiat rolling on the floor, el fiind in bucuresti si eu in alta tara, mergeam in tara la fiecare vacanta dar cand mergeam ma dadeam lovita cum s'ar zice imi era teama, adica vobrbeam non stop la mic vreo 7-8 ore pe zi stiam multe de el el de mine, si sincer ma atasasem de el, dar eu in realitate aveam prieten si el la fel laughing.

| Ea12345 a răspuns:

De ce nu? Orice e posibil.happy

| liveincolors a răspuns:

Eu personal nu cred ca as putea avea o relatie virtuala.
Dar exista cazuri in care s-a ajuns chiar la casatorie.

| kanajambe a răspuns:

Si eu dar e o prostie.
Nu poti iubi un om pe care nu il cunosti personal sau nu il vezi destul de des pentru ca dispar sentimentele (care au fost, sau nu )
:*

| kanajambe a răspuns:

Nu ma asteptam sa primesc si un AMUZANT, + STUPID. nu stiu care parte din raspunsul meu nu ati inteles-owinking
ce era stupid numai voi nu stiti, in fine. GOOD LUCK, grow up oameni buni!

| dyddyyyx18 a răspuns:

Eu nu prea cred in asa ceva, dar never say never. happy

| raisssa a răspuns:

Si ce s-a intamplat? cum s-a terminat? imi povestesti?laughingapoi iti povestesc si eu ceva...laughing

| v1ntyla a răspuns:

Unde stai in Craiova?smug poate iti arat ceva dintr. o relatie realawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu raspund.Am de gind sa renunt la orice impuls electronic si deci nu stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se prea poatehappy daca esti naiv

| raluk_1574 a răspuns:

Intrevarea asta nu are un raspuns concret. depinde. eu as zice ca nu prea cred, desi am o prietena care are o astfel de relatie de un an si jumatate. e drept, nu se vad decat o data la 5-7 luni, insa pentru ei e destul. din cate vad se iubesc mult. asa ca nu pot sa zic sa nu incerci asa ceva pentru ca nu se stie niciodata. incearca-ti noroculwinking