| alexandruanghelghxt a întrebat:

Am și eu o întrebare, cum se poate afla mărimea corecta a prezervativului pe care trebuie sa-l port pentru a nu pati chestii ce-mi pot afecta sănătatea cat și viața?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cumparand cateva prezervative de diverse numere si incercandu-le acasa, daca nu esti capabil sa masori corect diametrul penisului la mijlocul lui, nu la baza lui.
Prezrevativl corect trebuie sa intre greu pe penisul erect, stand perfect intins fara cute sau pliuri, preum pielita salamului pe salam.

| Hammurabi a răspuns:

E foarte simplu.
Cumperi toate mărimile (nu costă o avere) și le probezi pe rând. Ca la pantofi. Mărimea care îți vine perfect o ți minte.
Sau o notezi. laughing

| StripperRaoul a răspuns:

Lol