| Blayan18 a întrebat:

Buna seara TPU, pot trai toata viata cu preputul nedecalotat? Adica eu am penisul necircumcis, si nu sufar de fimoza sau alte minunatii pur si simplu am o fobie de a trage pielea de tot, stiu ca atunci cand aveam 7 ani (acum 10 ani) parintii mei m-au dus la un doctor ce m-a tinut cu forta sa decaloteze penisul.Prezervativul am inteles ca se poate aplica si pe un penis necircumcis doar sa se afle in erectie.Acum 3 zile am incercat sa pun de proba un prezervativ pe penis, in timp ce se afla normal in erectie si nu am reusit, sa fie din cauza marimii prezervativului? Mentionez ca erau tango prezervativele, trebuie sa gasesc unele pe marimea mea? Va rog fara glume sau orice alte rahaturi intrebare e cat se poate de serioasa! Multumesc

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îți recomand să te uiți la sexul vs. barza sau să le pui lor o întrebare fiindcă ei știu mereu răspunsul

| shrink a răspuns:

Cand o sa faci sex prima oara vei vedea ca se rezolva treaba

Răspuns utilizator avertizat