| shinedani a întrebat:

Am si eu o intrebare daca m am inscris la ladys cum pot comanda primul meu catalog? pls...mai multe detaliii funda

1 răspuns:
| Aliutza a răspuns:

Intra pe www. SPAM si logheaza`te, apoi cauta in meniul din stanga Catalog promovare produse si apasa acolo. Apoi alege`ti numarul de cataloage pe care le vrei (daca vrei unul singur, nu e nevoie sa dai si comanda, daca vrei mai multe trebuie sa dai si comanda), apoi apasa pe comanda, trimite comanda, confirma, continua, finalizeaza. Acum asteapta, catalogul iti va fi livrat prin posta si il vei primi in cutia postala, cam dupa o saptamana. Spor la bani!