| lovedenisa a întrebat:

Voi ce ziceti este bine sa ma inscrii la ladys sa fiu eu cea care face comanda pentru altii! AS ai avea o intrebare banii cum ii trimit? Eu am numai 13 ani

2 răspunsuri:
| XxXxloveyouXxXx a răspuns:

Buna! eu sunt lider la lady's de un an si ceva si iti pot spune cu toata sinceritatea ca este super la lady's acum beneficiezi de discountul de 42% + cadourile pe care le vei primi dupa ce faci comenzile a si a mai aparut o promotie daca te inscrii in perioada asta vei primi si un cadou de bun venit! si banii ii dai courierului cand iti aduce coletul(apropo courierul este gratuit) daca vrei sa te inscrii spune-mi si te voi inscrie eu gratuit in cel mai scurt timp posibil lasa-mi un mesaj sau un mail la niko_crazy_girl98@yahoo.com

| Rus_Diana_1989 a răspuns:

Nu e bine sa lucreze cineva pe numele tau din mai multe motive! Daca vrei sa castigi bani din cosmetice sau sa iti incepi afacerea ta te pot ajuta sa te inscri la Oriflame. Reducerile sunt cele mai bune, cadourile pe masura si oportunitatea de afacere nu e de ignorat. Daca esti interesat astept mesaj