| toxiklove a întrebat:

Am si eu o intrebare daca mi-a venit ciclu normal adica de 3 ori de la ultima data cand mi-am luat pastila de a 2 a zi si totusi parca mi-a cam crescut burta si de obicei nu o am asa mare ce se intampla oare sunt insarcinata... mi`e cam frica de testul de sarcina sad nu ca mi-ar face ceva ca stiu cum "functioneaza" dar...

6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Numai testul de sarcina iti poate spune daca esti intr-adevar insarcinata sau nu.

| doctorz a răspuns:

Ai ramas. Punct>

| apune soarele vietii... a răspuns:

In primul rand o fata nu ramane gravida singura! daca n-ai facut sex n-are de ce sa iti fi frica! insa daca ai facut neprotejat. ORICE E POSIBIL!
DAR nu te speria poate te-ai mai ingrasat sau poate esti balonata! dar sun si sanse de a fi mamica! fa-ti mai bine un test sau consulta un dr ginecolog!

| toxiklove explică:

Pai atat doar ca imi este frica de gandul ca as putea fi insarcinata...

| toxiklove explică:

Nu am mai patit asa ceva...si da maine o sa fac si acest lucru adica un test de sarcina happy cred ca e cel mai bine

| toxiklove explică:

Pai am facut sex acum 3 luni dar s`a spart prezervativul si prietenul meu s`a terminat in el deci...