| lalala0001 a întrebat:

Am si eu o intrebare.
Daca platesc luna aceasta factura vodafone cu punctele de loialitate, imi va afisa acest lucru pe factura urmatoare? Adica va fi scris pe factura ca am achitat cu puncte? Scuze de categorie

2 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Nu iti pare pe factura cu ce ai platit, insa nu cred ca la toate retelele poti sa platesti cu punctele de loialitate!
Suna la Vodafone, la servicul clienti si intreba daca se poate plati, si o sa intrebi si daca iti apare pe factra, cred ca ei te vor lamuri cel mai bine.
O zi buna!

| darrio2007 a răspuns:

La Vodafone nu se poate achita factura cu puncte de loialitate.