| georgee a întrebat:

Am si eu o intrebare dar va rog sa nu radeti happy cand se rupe ata penisului e dureros :S

7 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Nu, nu este dureroswinking cel putin la mine nu a fost laughing

| protos87 a răspuns:

1. normal ca e dureror, ca orice zona a pielii si acolo sunt centri nervosi care trimit impulsuri nervoase cand e vorba de durere.
2. nu exista nicaieri o regula generala ca ar trebui sa se rupa.

| Delete a răspuns:

La mine sa intins putin si era rosie zona aia si cind puneam mina ma durea putin

Răspuns utilizator avertizat
| Delicv3nt a răspuns:

Nu e dureros. orkum simti asa o mica intepatura.tongue

| Delicv3nt a răspuns:

Doare putin simti cum se rupe. orkum e spre placerewinking

| CHAMAH7_6371 a răspuns:

La mine a fost dureros.:-s stiu ca ma usturat o saptamana!