| TheXtreme89 a întrebat:

As vrea sa zic o întrebare despre penisul, dar am atins la capul penisului de ce ma simt asa dureros sau "deranjat"?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Cel mai probabil si posibil, acea senzatie neplacuta de durere si/sau de discomfort apare si este simtit in momentul atingererii glandului, din cauza faptului ca prima decalotare si expunere a glandului s-a produs recent. Acea piele care acopera glandul la inceput este foarte fina si este intesata de numerosi senzori ai excitatiei si placerii. Chiar la inceput in timpul primelor decalotari suprafata glndului este extrem de sensibila la orice atingere sau intrarein contact cu orice factor extern. Sensibilitatea extrema se va atenua si va scadea in timp, incet incet pana cand se va transforma intruna excitanta, placuta si chiar posibil/probabil si foarte dorita. Multa sanatate!

| TheXtreme89 explică (pentru corbulalbrosu):

Mulțumim pentru informația!

2 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Penis sensibil.