| Cata96 a întrebat:

Va rog sa imi spuneti ceva in legatura cu ata penisului...
cand se rupe ata penisului?(am vazut ca se poate sa nu se rupa niciodata... din ce cauza?)
este dureros cand se rupe ata?
mersi de ajutorwinkingdau funda!

5 răspunsuri:
| cOnTexT a răspuns:

A intrebat el la 14 ani laughing! chiar vrei sa iti raspund?

Nu doare ustura

| Ana a răspuns:

Ata se poate rupe oricand, nu neaparat in timpul actului sexual, chiar si in timpul masturbarii.Foarte dureros nu este.

| ERMO a răspuns:

Nu se rupe ata aia stai linistit da pana atunci o sa fii virgin, e destul de dureros da "Cu atata placere uiti de durere "
Na ca sunt poet ce sapca mealaughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 14 ani si mi s-a rupt in timpul masturbari sau daca chiar vrei sa scapi de ea taieo cu lama nu doare

| adrian_6302 a răspuns:

Cum sa o tai cu lama maaa?straight face se mai infecteaza dracul laughing)