| secret_1165 a întrebat:

Am si eu o intrebare: Dupa ce ati finalizat actul sexual si dupa ce ejaculati cu ce va stergeti sa evitati insarcinarea sau de exemplu esti la o scara de bloc si terminati treaba si unde ejalulezi si cu ce va stergeti sa evitati insarcinarea sau cu ce va spalati.

3 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

De prezervativ, apa, sapun, si alte metode de contraceptie... ai auzit vreodata?

| Altair22 a răspuns:

Nu prea inteleg ce are sula cu prefectura ( actu' sexual, obiectu muncii, stergerea, "insarcinarea", scara de bloc thinking ok poate ca este laughing da' no big grin ) insa sa vedem... thinking hmm

Daca sunt acasa si termin ce am de temrinat, folosesc prezervativul ( asta cand vreau sa ma termin neaparat ) si ma duc apoi la baie, fac dus si ma spal cu apa si sapun.

Daca actul sexual are loc intr-un mediu unde nu exista grup sanitar sau alte surse chiar nu stiu - prefer sa nu merg in astfel de locuri. Dar ca sa impart si oaia si ciobanu', prefer la mine in masina, ca am in torpedou servetele umede si gel antibacterian happy si... o punga goala de chipsuri? thinking Si whoop! La cosu' de gunoi.

Aaa. si inca ceva. Incearca spermicidele alea. Exista in farmacii. Nu stiu exact cu ce se mananca, dar alea au rol de a stopa insamantarea. Unele prezervative contin asa cevawinking

Bafta.

| Hata a răspuns:

Insarcinarealaughing) ce zici de un prezervativ? la o scara de bloc...mancand seminte ti-e frica sa nu se produca insarcinarea?laughingnu are nicio relevanta ce spui u...